luczak.pl - projektowanie stron internetowych
 

Projektowanie stron internetowych

Specjalizuję się w projektowaniu stron internetowych. Tworzę profesjonalne witryny internetowe na potrzeby firm, instytucji oraz osób prywatnych. Zajmuję się także projektowaniem galerii internetowych, sklepów internetowych, for dyskusyjnych i wielu innych.
Trafiając do luczak.pl możesz przestać martwić się o swoje strony internetowe. Zapewniam pełną obsługę, wraz z profesjonalnym i bezpłatnym doradztwem. Najważniejsze atuty współpracy to:
» pomysł, projekt, konsultacje, wykonanie, wdrożenie
» obsługa "od A do Z", od rejestracji domen przez uruchomienie serwisu po pozycjonowanie
» stworzenie indywidualnego projektu graficznego (także logo i animacje)
» opracowanie optymalnej struktury serwisu
» wykonanie animacji Flash
» skrypty PHP na zamówienie
» aktualizacja strony na atrakcyjnych warunkach
» ciągła opieka nad stroną www

Strony www, które tworzę

Jestem w stanie stworzyć praktycznie każdą stronę internetową jaką sobie Państwo zażyczą. Najpopularniejsze strony www, które wykonuję to między innymi:
» statyczne serwisy HTML
» galerie internetowe
» systemy CMS (systemy zarządzania treścią) - joomla!
» sklepy internetowe - OsCommerce
» fora dyskusyjne - vBulletin
» autorskie skrypty i rozwiązania dostosowane do wymagań klienta

Moim celem jest maksymalne zadowolenie klienta z przygotowywanych projektów. Pracując nad powierzonym projektem stosuję skuteczne i nowoczesne rozwiązania, które mają na celu realizację postawionych mi celów i wymagań. Zawsze dostosowuję się do Państwa indywidualnych wymagań i przygotowuję niepowtarzalny projekt na miarę potrzeb.
Zapraszam do działu portfolio gdzie prezentuję stworzone strony www.

Jak działam?

Początek projektu związany jest nierozerwalnie z konsultacją i doradztwem. Właśnie wtedy dowiaduję się jakie są dokładnie Państwa potrzeby i wymagania co do tworzonej witryny.
Kolejnym etapem jest pomoc w rejestracji domeny lub domen oraz ich prawidłowa konfiguracja. Następnie przygotowuję koncepcje graficzne i/lub bazodanowe oraz konsultuję je z klientem.
W kolejnej fazie projektu wypełniam serwis materiałami i danymi, jest to także czas na doprecyzowanie wszystkich szczegółów. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii gwarantuje najwyższą jakość i stabilność tworzonego projektu.
Ostatnim krokiem jest instalacja serwisu na serwerze, założenie i skonfigurowanie skrzynek poczty elektronicznej i paneli administracyjnych serwisu.
Serwisy te są w pełni skalowalne, mogą zawierać nieograniczoną liczbę stron statycznych i dynamicznych oraz interaktywne katalogi. Systemy bazodanowe wyposażam standardowo w panele administracyjne do prostego nimi zarządzania.
W efekcie otrzymują Państwo narzędzia komercyjne i/lub marketingowe, które w niezwykle wydajny sposób przynoszą Państwu korzyści.