luczak.pl - projektowanie stron internetowych
 

Pozycjonowanie stron internetowych

bardzo wysoka skuteczność

Zapewniam bardzo wysoką skuteczność pozycjonowania stron. Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama kllientów w praktycznie każdej branży, pozwalają mi zapewnić Państwu skuteczne działania. Nie składam deklaracji bez pokrycia, wiem co możemy uzyskać, jakimi metodami i środkami.

tylko legalne techniki (White Hat SEO)

Moje prace są całkowicie legalne z punktu widzenia wyszukiwarek. NIGDY nie zdarzyło się aby klient otrzymał karę od Google za niedozwolone techniki. Stosuję sprawdzone, dozwolone a zarazem skuteczne metody pozycjonowania stron. NIGDY nie stosuję technik niedozwolonych (Black Hat SEO).

kampanie linków

Od kilku lat obserwujemy wciąż rosnące znaczenie linków prowadzących do strony (backlinks). Dla trudniejszych fraz prowadzę kampanie linków oraz artykułów pozycjonujących. Wszystkie działania prowadzę w sposób subtelny ale konsekwentny, stąd nie ma ryzyka narażenia się na karę od wyszukiwarki.

atrakcyjne ceny (pozycjonowanie nawet od 150 pln netto / miesiąc)

Obecnie na rynku nie ma profesjonalnie działającej firmy oferującej korzystniejsze ceny. Stawki za pozycjonowanie ustalamy wspólnie z klientem na podstawie pracochłonności zlecenia. Najogólniej można napisać: TANIO :)